SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALTO'DAN KİRA YASASI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Aliağa Ticaret Odası, günümüzde iş yeri ve konut kiralanmasında büyük önem kazanan ‘Kira Yasası Hukuku' konulu bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.

25 Ekim 2018 09:29 gundem 338
ALTO'DAN KİRA YASASI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Aliağa Ticaret Odası, günümüzde iş yeri ve konut kiralanmasında büyük önem kazanan 'Kira Yasası Hukuku' konulu bilgilendirme toplantısı düzenleyecek. 
ALTO M. Ender Özer Seminer Salonu'nda 25 Ekim Perşembe günü (bugün) saat 14.00'da düzenlenecek bilgilendirme toplantısında, mesken ve işyeri kiraları, kira artış oranları, tahliye sebepleri, kira sözleşmeleri unsurları ve dikkat edilmesi gereken hususlar, kira bedeli, kiranın vergisel boyutu konularında detaylı bilgiler verilerek katılımcıların soruları cevaplanacak.
Bilgilendirme toplantısı genel katılıma açık ve ücretsiz olup, katılmak isteyen ilgililerin 6164151 dh.5 nolu telefondan ya da egitim@alto.org.tr adresine ad-soyad-firma adı belirterek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER