AMATÖR DENİZCİLİK VE KISA MESAFE TELSİZ EĞİTİMİ VE SINAVI DÜZENLENİYOR

25 Eylül 2019 (Çarşamba) günü amatör denizcilik eğitimi ve sınavı gerçekleştirilecek.

16 Eylül 2019 16:36 gundem 721
AMATÖR DENİZCİLİK VE KISA MESAFE TELSİZ EĞİTİMİ VE SINAVI DÜZENLENİYOR
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından ülke genelinde başlatılan 'Hedef 2023 Bir Milyon Amatör Denizci' Projesi kapsamında verilen Amatör Denizci Belgesi'ni almak için Aliağa Liman Başkanlığı ile Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ve ilçedeki meslek odaları arasında yapılan ortak çalışma sonucu, 25 Eylül 2019 (Çarşamba) günü amatör denizcilik eğitimi ve sınavı gerçekleştirilecek.
Ayrıca 12 metreyi aşan motoryat ve teknelerde yer alan telsizleri kullanmak için gerekli olan Kısa Mesafe Telsiz Operatörü Eğitim ve Sınavı 26 Eylül 2019 (Perşembe) günü yapılacak.
Söz konusu eğitim ve sınavlara katılabilmek için Aliağa Ticaret Odası web sitesinde yer alan Başvuru Formu (Her sınav için ayrı) ve gerekli belgelerin 19 Eylül 2019 (Perşembe) günü saat 17.30'a kadar ALTO'ya teslim edilmesi gerekiyor.
Eğitim sonunda yapılacak sınav sonucuna göre başarılı olanlar belgeyi almaya hak kazanacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER