SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ASEV VE SPOR KURS KAYITLARI İÇİN SON GÜN 20 EKİM

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

16 Ekim 2019 14:03 gundem 1729
ASEV VE SPOR KURS KAYITLARI İÇİN SON GÜN 20 EKİM
Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) ile Aliağa Belediyesi Spor Okulları bünyesinde verilen kurslar için kayıtlar 20 Ekim 2019 Pazar günü sona erecek. Kültürel ve spor alanlarındaki kurslara katılmak isteyen vatandaşlar Aliağa Gençlik Merkezi'nin resmi sayfası olan www.aliagagenclikmerkezi.com adresinden kayıtlarını yaptırabilirler.
Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) bünyesinde verilen; keman, piyano, gitar, bağlama, ney, ritim atölyesi, bateri, halk dansları, latin dansları, bale, tiyatro, çocuk tiyatrosu, resim, Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği Korosu, kısa film atölyesi ile Aliağa Belediyesi Spor Okulları kapsamındaki; basketbol, futbol, karate, güreş, aerobik, voleybol ve satranç kurslarına kayıt için son gün 20 Ekim 2019 Pazar. Kurs programlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar, kayıt ve ödemelerini www.aliagagenclikmerkezi.com üzerinden yapabilecek. Vatandaşlar ayrıca kurs ve eğitmen bilgilerine de site üzerinden ulaşabiliyor.
Aliağa Gençlik Merkezi'ndeki tüm kurs programlarında ve spor branşlarında kendi alanında uzman eğitmenler görev yapıyor. Aliağa Gençlik Merkezi'nde 7'den 77'ye tüm vatandaşların iş ve okuldan kalan zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilecekleri, sanatsal faaliyetlere katılabilecekleri, spor yapabilecekleri, sosyalleşebilecekleri, keyif alarak vakit geçirebilecekleri kurslar hizmete sunuluyor. Ayrıca ASEV çatısı altında eğitim gören kursiyerler yıl içerisinde; konserler, dans gösterileri, sergiler, yılsonu etkinlikleri, milli bayram ve özel günler başta olmak üzere birçok etkinlikte performanslarını Aliağalı sanatseverlerin beğenisine sunma imkânı da bulacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER