SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Atakent kavşağında tramvay düzenlemesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kent içi ulaşıma yeni bir soluk getirecek Konak ve Karşıyaka tramvay hatlarının yapımı tüm hızıyla sürüyor.

15 Ekim 2016 09:36 gundem 1380
Atakent kavşağında tramvay düzenlemesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kent içi ulaşıma yeni bir soluk getirecek Konak ve Karşıyaka tramvay hatlarının yapımı tüm hızıyla sürüyor. Karşıyaka hattındaki makas ve kataner imalatlarının gerçekleştirilebilmesi için Atakent bölgesinde bazı bölümler geçici olarak trafiğe kapatılacak. Bu kapsamda Cehar Dudayev Bulvarı üzerinde 2038 sokak ile 6472 sokak kesişimindeki kavşak ile Atakent kavşağı arasında (Atakent Efes Evleri önü) 14 Ekim Cuma gününden itibaren çalışmaya başlanacak. 10 günde tamamlanması planlanan imalat süresince söz konusu makas bölgesinde yaklaşık 150 metrelik kısımda gidiş- dönüş araç trafiği 2 şeritten tek şeride  düşecek. Aynı tarihlerde Cehar Dudayev Bulvarı'nın Atakent Kavşağı ile birleşimi de yapılacak. Atakent döner kavşağının bu noktası da trafiğe kapatılacak. Bu kısımda dönüş yapmak isteyen araçlar 450 metre ilerideki kavşağı (01 Adana Lokantası) kullanabilecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER