SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Ateş'in Kızları Yeni Sezona Hazır

Ateş Çelik Bergama Belediye spor Kadın Voleybol Takımı yaptığı transferler ile birlikte sezon açılışını gerçekleştirdi.

24 Ağustos 2019 12:00 gundem 2076
Ateş'in Kızları Yeni Sezona Hazır
Bu yıl Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Liginde mücadele edecek olan Ateş Çelik Bergama Belediye spor Kadın Voleybol Takımı yaptığı transferler ile birlikte sezon açılışını gerçekleştirdi.

Ateş Çelik Bergama Belediye spor Kadın Voleybol Takımı, Bergama Belediyespor Onursal Başkanı ve Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Takımın Ana Sponsoru Ateş Çelik Wind Power Firması Finans Müdürü Samet Güldoğan, Bergama Belediyespor Yöneticileri ile Bergama Belediyesi Haluk Elbe Toplantı Salonunda bir araya geldi.
Sezon açılış toplantısında konuşan Bergama Belediyespor Onursal Başkanı ve Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu " Göreve geldiğimiz günden itibaren Bergama'da spora ve sporcuya olan desteğimizi artırarak devam ettiriyoruz. Bu yıl Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Liginde mücadele edecek olan Ateş Çelik Bergama Belediye spor Kadın Voleybol Takımımıza başarılar diliyorum. İnanıyorum ki sezon sonunda takımımız şampiyonluk ipini göğüsleyecektir. Takımızın Ana Sponsorluk görevini yine bu yıl da üstlenen Ateş Çelik Wind Power Firmasına teşekkür ediyorum” dedi.
Ana Sponsor Ateş Çelik Wind Power Finans Bölümü Yöneticisi Samet Güldoğan ise yaptığı konuşmada "Ateş Çelik Wind Power ile Bergama Belediyespor Kulübü ilk defa geçtiğimiz yıl bir araya gelerek Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Liginde mücadele ettik ve sezonu başarılı bir yerde tamamladık. Bu yıl hep birlikte çıtamızı yükselterek sezon sonunda şampiyon olarak önümüzdeki sezondan itibaren Sultanlar Liginde oynamak istiyoruz” diye konuştu.

Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımının Yaptığı Transferler
Nilay Mutlu ( P.Çaprazı ) Takım Kaptanı, Gizem Hamamcı (Pasör ) Karşıyaka Koleji, İrem Sevcan Bingöl ( Libero ) Marmaris Akademi, Zöhre Öksüz ( Smaçör) Arnavutköy Belediye, Merve Kenar ( Pasör ) Kartal Belediye, Nazlıcan Kurnaz ( Smaçör ) Burhaniye Belediye, Ayşe Zilayas ( Orta ) Alaşehir Belediye, İrem Seyhan ( Smaçör ) Alaşehir Belediye

Bergamalı Kızlar Alt Yapıdan A Takıma Transfer Oldu
Geçtiğimiz yıl Ateş Çelik Bergama Belediye spor Kadın Voleybol Takımı Alt yapısında forma giyen Bergamalı genç voleybolcular Zeynep Karacalı ,Sude Naz Yıldırım, Yaren Kimsesiz, Petek Gülbinat ve Selay Balkan önümüzdeki sezon A Takımda da mücadele edecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER