SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AYASKENT ÖĞRENCLERİNİN BAŞARISI ÖDÜLSÜZ KALMADI

Bergama'nın Ayaskent İrfan Kırdar Ortaokulu, 2015-2016 eğitim öğretim dönemi TEOG sınavlarında İlçe 1'incisi, İl 7'ncisi oldu.

30 Mart 2016 19:41 gundem 1235
AYASKENT ÖĞRENCLERİNİN BAŞARISI ÖDÜLSÜZ KALMADI
Bergama’nın Ayaskent İrfan Kırdar Ortaokulu, 2015-2016 eğitim öğretim dönemi TEOG sınavlarında İlçe 1’incisi, İl 7’ncisi oldu. 
 
Ayaskent İrfan Kırdar Ortaokulu’nun 24 kişiden oluşan 8’inci sınıfının elde ettiği bu başarısı ilçede takdir ile karşılandı. Okulu ziyaret eden Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan Ergüner ise önce okul müdürü ve öğretmenlerini ziyaret ettiler. Daha sonra ise 8’inci sınıf öğrencilerini ziyaret ederek başarılarını ödülsüz bırakmadılar. 
 
Sınıfta öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; “Arkadaşlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Elde edilen başarı gerçekten çok anlamlı. Ancak tabii ki siz bu başarıyı yalnız elde etmediniz. Öğretmenleriniz, müdürünüz, ilçemizdeki yöneticiler başta herkesin katkısı var. Önünüzde daha uzun yıllar var. Birçok sınava girip, çıkacaksınız. Kendinize güvendiğinizde ve tabii ki de çalıştığınızda başarılara imza atacaksınız. Bizim buraya gelmekteki amacımız sizin başarınızı tebrik etmek. Sizi takip ettiğimizi, sizlere göstermek. Başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz’de bir konuşma yaparak çocukların başarını kutladı. 
 
Daha sonra çocuklar için hazırlanan ve içinde kitaplarında olduğu hediye paketleri öğrencilere dağıtıldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER