SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AYDIN ŞİMŞEK'TEN AÇIKLAMA

Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday adayı Aydın Şimşek bir internet sitesinde kendisi hakkında çıkan habere ilişkin açıklamalarda bulundu.

08 Kasım 2018 12:52 gundem 540
AYDIN ŞİMŞEK'TEN AÇIKLAMA
Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday adayı Aydın Şimşek bir internet sitesinde kendisi hakkında çıkan habere ilişkin açıklamalarda bulundu. 
Ak Parti Aliağa Belediye Başkan aday adayı, İş insanı Aydın Şimşek kendisi hakkında çıkan habere ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Şimşek "Gunaydinaliaga.com adresi üzerinden internet haberciliği yapan bir medya kuruluşunda yayınlanan haber tarafımızı oldukça üzmüştür. Kastını aşan ve içerisinde alaycı cümleler barındıran haberin yayınladığı site sahibinin mevcut Aliağa Belediye Başkanı'nın basın danışmanı olarak halen görev yapıyor olması, haberdeki kasıt ve art niyeti zaten ortaya koymaktadır.” dedi. 

"5 yıldır bölge halkının sevincine de üzüntüsüne de ortak oldum” 
Kendisi hakkında 'Her derde Maydanoz' tanımlamasını eleştiren Şimşek, "Aydın Şimşek, 2014 yılından beri bölgede dokunmadık insan, sıkılmadık el bırakmadan çalışmalarına devam ederken; "her derde maydanoz” değil, gücü yettiğince her derde deva olmaya çalışmıştır. Beş yıldır da sadece kişisel imkanlarıyla, kimseden destek ve yardım beklemeden bölge halkının sevincine de üzüntüsüne de ortak olmuştur. Aydın Şimşek, bu zorlu siyaset yolculuğuna başladığı günden bu yana, şimdiye kadar sadece 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde milletvekili Aday Adayı olmuştur. Bunun dışında hiçbir görev için talebi, isteği ya da adaylığı söz konusu değildir. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, Ak Parti'nin gönüllü bir neferi olarak "hiçbir paye beklemeden” çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Halkımızın hayır duası ve Aydın Şimşek'i içlerinden biri olarak kabul edip "ciddiye almaları” yeterli payedir.” ifadelerine yer verdi.

"Haberi yazanı küçük düşüren bir ifadedir”
Şenol Gök'ün internet haberi üzerinden yaptığı haberde kendisini "Sosyal medya adayı”olarak tanımlamasını ise gülünç bulduğunu ifade eden Aydın Şimşek "Aliağa Belediye Başkanı Sayın Serkan Acar'ın basın danışmanı Şenol Gök'ün haber sitesinde yayınlanan haberdeki "sosyal medya adayı” tanımlaması ise tamamiyle gülünç ve haberi yazanı küçük düşüren bir ifadedir.
Bu güne kadar Aliağa'nın en ücra köylerinde girilmedik ev bırakmayan Aydın Şimşek mi "sosyal medya adayı”dır? Bu güne kadar kilometrelerce yol kateden, düğünde, cenazede, asker uğurlamasında, tarlada, hasatta halkın yanında olan Aydın Şimşek mi "sosyal medya adayı”dır?
Seçimlere 3 ay kala ortalıkta görünüp birkaç gazete reklamı veren ve parti büyükleriyle çekilmiş üç beş fotoğraf paylaşarak prim yapmaya çalışanlar mı yoksa halkın her gün çarşıda, pazarda, çay ocağında, berberde görmeye alıştığı Aydın Şimşek mi "sosyal medya adayı”dır?” dedi. 

"Partimizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan büyük bir yalandır” 
Haber başlığında Tansu Kaya'yı yok saydığına dair iddiaya ise Aydın Şimşek "İlgili haberde iddia edilen "Tansu Kaya'yı yok saydı” söylemi ise tamamiyle yanlış, partimizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan büyük bir yalandır.
Aliağa'da 2004-2009 yılları arasında belediye başkanlığı yapma şerefine de erişmiş olan Sayın Tansu Kaya, görev yaptığı süre zarfında Ak Parti anlayışının farkını Aliağa'da yaşatmış, başarıyla görevini tamamlamış bir partilimizdir. Değil Tansu Kaya'yı, Aliağamızda Ak Parti bayrağını onur ve şerefle taşıyan, yücelten ve yükselten hiçbir partilimizi yok saymamız mümkün değildir. Ak Parti kişilerin değil, bir ülkünün, bir idealin partisidir. O ülkü ve ideal ise Türkiye'yi geçmişten gelen gücüyle geleceğe taşımak, insanımıza müreffeh ve huzurlu bir ülke inşa etmektir.  Bu amaç doğrultusunda ben de, benden sonra aday adaylığını açıklayacak tüm partili arkadaşlarım da demokratik bir yarış sürdürecek ve bu yarış sonrasında parti büyüklerimiz, Genel Merkezimiz hangi ismi işaret ederse, onun etrafında kenetlenerek Aliağa'da Ak Parti bayrağını Tansu Kaya'dan sonra bir daha ve yeniden dalgalandırmak için canla başla çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Aydın Şimşek'in adaylık açıklama haberinde bir küçük kelime eksikliğinden böyle büyük yanlış anlaşılmalar çıkarabilmek için insanüstü bir gayret gösterdiği belli olan Sayın Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın basın danışmanını bu tutumundan dolayı esefle kınıyor; emeğini ve zamanını basın danışmanlığını yaptığı Serkan Acar ve partisi MHP için harcamasını salık veriyorum.” şeklinde konuştu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER