SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AYSALLAR'DAN KAN BAGIŞINA DESTEK

Yenişakran halkı bu kampanyaya ilgi göstererek kanlarını Kızılay'a bağışladılar.

10 Eylül 2016 13:21 gundem 1291
AYSALLAR'DAN KAN BAGIŞINA DESTEK
Ülke kan ihtiyacını karşılayan Kızılay`ın çalışma programına Petrol Ofisi AYSALLAR Yenişakran`da yer tahsis ederek destek oldu. Yenişakrandaki kan toplama kampanyasında rekor kırıldı.
Kızılay kan toplama aracının merkezi bir nokta olan AYSALLAR Petrol Ofisi içinde konuşlanması yapılan bağışların sayısını arttırdı. Yenişakran halkı bu kampanyaya ilgi göstererek kanlarını Kızılay`a bağışladılar.
Kan bağışı toplamada şimdiye kadar yapılan kampanyaların sayısal olarak çok daha üzerine çıkıldı açıklaması yapan Kızılay yetkilileri bu nedenle AYSALLAR İşletme sahibi Lütfü Kolat ve Petrol ofisi Çalışanlarına teşekkür plaketi verdiler. Bu şekilde teşekküre layik görülmenin kendileri ve işletmeleri için gurur verici olduğunu söyleyen Lütfü Kolat: “Bizler sadece yerimizi değil bu ülke için her şeyimizi vermeye hazırız. İçinde bulunduğumuz bu önemli günlerde herkes elinden geleni yapmalıdır. Zaten duyarlı olan Yenişakran halkı da bu kan bağışı kampanyasında yine kendisini gösterdi ve şimdiye kadarki en yüksek kan bağışı sayısına ulaştı. Bizim bu hizmete katkımız oldu ise ne mutlu bize Kızılay yetkililerine jestlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER