SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAŞARILARIYLA BERGAMA'YI GURURLANDIRDILAR

Bergama Belediyespor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, İzmir İl Birinciliği karşılaşmalarını 2'nci sırada bitirerek yarı finallere yükseldi.

12 Aralık 2018 14:10 gundem 428
BAŞARILARIYLA BERGAMA'YI GURURLANDIRDILAR
Bergama Belediyespor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, İzmir İl Birinciliği karşılaşmalarını 2'nci sırada bitirerek yarı finallere yükseldi. Kulüp sporcuları Irmak Deniz Şentürk ve Ecrin Naz Çelik ise Anadolu Yıldızları Ligi'nde mücadele edecek olan İzmir İl Kadrosunda yer almaya hak kazandı.

110'un üzerinde sporcusu bulunan Bergama Belediyespor Voleybol Takımının, Yıldız Kızları, İzmir İl Birinciliği müsabakalarında oynadığı 6 maçtan 5'ini kazanarak ikinci oldu. Bergama Belediyespor Voleybol Takımı erkeklerde ve kızlarda büyük başarılara imza atarak, daha önce Kardeş Şehir Olimpiyatlarında 2011 yılında olimpiyat üçüncüsü, 2014 yılında olimpiyat ikincisi ve 2017 yılında olimpiyat ikincisi oldu. Kız ve Erkek voleybol takımları İzmir İl şampiyonasında da final gruplarına katılarak çeşitli başarılar elde etmişti.

Öte yandan kulüp sporcuları Irmak Deniz Şentürk ve Ecrin Naz Çelik ise Anadolu Yıldızları Ligi'nde mücadele edecek olan İzmir İl Kadrosunda yer almaya hak kazandı. Yakalanan başarı ile ilgili konuşan kulüp antrenörü Berkay Üstün; "Voleybol takımı olarak sene başından itibaren harcadığımız emeklerin karşılığını, yakaladığımız başarılar ile alıyoruz. Öncelikle bu başarıda büyük payı olan ve bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen belediye başkanımız Sayın Mehmet Gönenç'e ve sporcularımızın ailelerine teşekkür ediyorum. Başarıdan başarıya koşarak ilçemize gurur yaşatan sporcularımızı da üstün gayretlerinden dolayı kutluyorum” dedi.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; "Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza olan inancımız ile onların spor yapabilme olanaklarına her zaman öncelik verdik. Yakaladıkları başarılar her branşta tek tek zafere dönüşüyor. Emeği geçen tüm antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Çocuklarımızı başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER