SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAŞKAN GÜRBÜZ, SOSYAL MEDYADAN ve SOKAKLARDA UYARILAR YAPTI

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz Koronavirüsün yayılmasına karşı alınan önlemler konusunda 65 yaş ve üstü vatandaşlara uyarılar yaptı, bilgiler verdi.

24 Mart 2020 11:14 gundem 198
BAŞKAN GÜRBÜZ, SOSYAL MEDYADAN ve SOKAKLARDA UYARILAR YAPTI
Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Koronavirüsün yayılmasına karşı alınan önlemler konusunda, dün akşam Instagram hesabından yaptığı canlı yayında ve bugün Foça sokaklarında karşılaştığı az sayıdaki 65 yaş ve üstü vatandaşlara uyarılar yaptı, bilgiler verdi.

Lütfen evde kal Türkiyem

Pazar akşamı yaptığı canlı yayında Koronavirüs için Foça Belediyesi'nin yaptığı çalışmaları ve ilçe genelinde alınan tedbirleri anlatan Başkan Fatih Gürbüz, konu hakkında vatandaşlardan gelen soruları ve istekleri cevaplandırdı. Başkan Gürbüz; ''65 yaş ve üstü büyüklerimiz ve sevgili Foçalılar, lütfen uyarılara ve sokağa çıkma yasaklarına uyalım. Mutlaka sabretmeliyiz.  Lütfen evde kal Türkiyem, ev de kal İzmir, evde kal Foça''dedi.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, geçen aylarda doğan ikiz çocuklarının da göründüğü canlı yayında, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda kişinin kendisine yönelttiği soruları içtenlikle cevaplandırdı.

Haydi eve

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, pazartesi sabahı da Foça sokaklarında karşılaştığı az sayıdaki 65 yaş ve üstü vatandaşları, dışarı çıkmamaları konusunda sempatik biçimde uyardı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER