SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BERGAMA MODERN OTOPARKINA KAVUŞUYOR

Bergama'daki trafik ve park yeri sıkıntısını çözecek olan Bergama Katlı Otopark'ı Pazartesi sabahı saat 08.00'den itibaren araç alımına başlıyor.

31 Ekim 2016 12:09 gundem 1177
BERGAMA MODERN OTOPARKINA KAVUŞUYOR
Bergama'daki trafik ve park yeri sıkıntısını çözecek olan Bergama Katlı Otopark'ı Pazartesi sabahı saat 08.00'den itibaren araç alımına başlıyor. Peyzaj çalışmaları biten ve modern bir görünüm kazanan otopark ilk bir ay ücretsiz hizmet verecek. 

Peyzaj üzerine yapılan son çalışmalar sonrası yeşil alanı ve süs havuzu da tamamlanan otopark 350 araç kapasitesine sahip. Otopark'ın Bergama'nın trafik sorununa bir nebze çözüm getireceğini ifade eden Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, otoparkın yapımında ve planlanmasında kent görselliği ve estetiğine önem verdiklerini belirtti. Başkan Gönenç; "350 araçlık otoparkımızın hizmete girmesiyle trafik sorununu büyük ölçüde çözüme kavuşturacağını umuyorum. Pazartesi günü sabah saat 8'den itibaren araç alımına başlıyoruz. İlk bir ay ücretsiz olacak olan otoparkımız Bergamamıza hayırlı olsun" diye konuştu.

13 bin metre karelik kullanım alanına sahip olan otoparkın, 2650 metrekarelik zemin katında 9 adet iş yeri ile yaklaşık 1000 metrekarelik bir alışveriş merkezi yer alıyor. 3 Katı kapalı, 4'üncü katı açık olan otopark 350 araçlık kapasiteye sahip.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER