SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BerKM'DE İZMİR ŞARKILARI YANKILANDI

İzmir'in Bergama İlçesi'nde 8 Ekim tarihinde hizmete açılan Bergama Kültür Merkezi (BerKM), İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası'nı konuk etti.

17 Kasım 2016 12:18 gundem 981
BerKM'DE İZMİR ŞARKILARI YANKILANDI
İzmir'in Bergama İlçesi'nde 8 Ekim tarihinde hizmete açılan Bergama Kültür Merkezi (BerKM), İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası'nı konuk etti. 

İzmir'in bütün ilçelerinde konserler veren İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası, Bergama Kültür Merkezi'nde verdiği konserle dinleyenlere müzik dolu bir gece yaşattı. 

Beş kişiden oluşan Pop Orkestrası, gecede Türk pop müziğinin birbirinden güzel eserlerinin yanı sıra İzmir için yazılan şarkıları da seslendirerek geceye ayrı bir renk kattı. Konserin sonunda ise İzmir marşı ve onuncu yıl marşı salondaki izleyicilerle birlikte alkışlar eşliğinde söylendi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası Bergamalılar tarafından büyük beğeni topladı.

BERGAMA KÜLTÜR MERKEZİ (BerKM)
KASIM 2016 ETKİNLİK PROGRAMI
17 Kasım - Sahne Tozu Tiyatrosu “ Ferhad ile Şirin”.
21 Kasım - İzmir Devlet Opera ve Balesi konseri Aydın Gün anısına.
24 Kasım - İzmir Büyükşehir Belediyesi “Şarkı Söyleyen Maymun Herkesi Büyüledi” tiyatro gösterimi. 
25 Kasım - Karşıyaka Belediyesi Tiyatrosu Çocuk Oyunu “ Çizmeli Kedi”. 
26 Kasım - Söyleşi, Moderatör Haydar Ergülen Konuşmacı Özgür Mumcu “Güz Söyleşileri” .
27 Kasım - Mavi Sanat Tiyatrosu Çocuk Oyunu “ Masal İçinde Masal”. 
28 Kasım - BERKSAV Oda Tiyatrosu “ Tarla Kuşuydu Julietta”. 
29 Kasım - Bergama Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Müziği Konseri.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER