SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BRİÇ SEVERLER FOÇA'DA BULUŞTU

Briç oyuncuları, ustalıklarını Foça'da yarıştırdı…

12 Ekim 2016 14:33 gundem 1017
BRİÇ SEVERLER FOÇA'DA BULUŞTU
Foça Belediye Spor Kulübü Briç Şubesi tarafından, Türkiye Briç Federasyonu gözetiminde düzenlenen ‘5. Foça Karataş Briç Festivali' 7-9 Ekim 2016 tarihlerinde, Hanedan Tatil Köyü'nde gerçekleştirildi. Karataş Briç Festivali'ne, Ege Bölgesi yoğunluklu olarak, İstanbul, Çanakkale ve Antalya'dan gelen 350 dolayında oyuncu katıldı. 8 Ekim Cumartesi günü yapılan Belediye Başkanlığı Kupası'na, 102 çift oyuncu katıldı.  Türkiye Briç Federasyonu yetkilileri, Foça'da 4 yıldır Kırmızı Masterpoint seviyesinde yapılan turnuvanın, gelecek yıldan itibaren en üst seviye olan Altın Masterpoint seviyesinde düzenleneceğini müjdeledi. Briç Festivali'ne katılanlar, müsabakalardan arta kalan zamanlarda Foça'nın tarihi ve doğal zenginliklerini inceleme ve yöresel mutfağını deneme fırsatı buldu. Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ‘Foça'mız, zekâ sporu olarak ta bilinen ‘Briç' müsabakalarına, 5'inci kez ev sahipliği yaptı. Başarılı bir turnuvayı daha geride bıraktık. Briç sever dostlarımızla gelecek yıl yeniden Foça'mızın güzelliklerinde buluşmayı diliyorum' dedi.  
‘5. Foça Karataş Briç Festivali' sonuçları; 
7 Ekim Cuma - Hoş geldin Turnuvası (Yeşil Masterpoint)Yön Birincileri: Mehmet Ali Kordöv, Metin Babaoğlu, Alphan Özen, Nazan ÇelikSenyör Birincileri: Cemal İskender, Hamdi KarapınarKarışık Birincileri: Önder Kadri Bilgin, Aytül GazievrenoğluKadın Birinciler: Nüket Avşar Köseoğlu, Zühra Yıldız 8 Ekim Cumartesi - Belediye Başkanlığı Kupası  (Kırmızı Masterpoint, Açık İkili)Genel Birinci: Işın Kandemir, Mert ÖzdemirGenel İkinci: Aslı Acar, Emrah KüçüksağırcıoğluGenel Üçüncü: Latif Sapmaz, Fikret ÖzçelikSenyör Birincileri: İbrahim Yücekök, Mehmet Ali KordövKarışık Birincileri: İsmail Kandemir, Sevil NuhoğluKadın Birincileri: Nüket Avşar Köseoğlu, Zühra YıldızGenç Birincileri: Çınar Gedizlioğlu, Ali Yılmaz 9 Ekim Pazar - Swiss Patton Takım Turnuvası (Kırmızı Masterpoint, Takım Maçı)1.KSK Yeşil: Eftal Tur, Esat Özdemir, Eren Güz, Tayfun İşler2.Kolata: Süleyman Kolata, İsmail Kandemir, Sevil Nuhoğlu, Serkan Ünal3.Aliağa KYME: Arif Cumcu, Şerif Dinçel, Rıza Kesici, Levent Özbay
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER