SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Burada kalmasın!

Dışarıda yanlış bir algı var. Siz bunu doğru anlatınca her şey değişiyor.”

30 Eylül 2016 09:38 gundem 1091
Burada kalmasın!
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İZBAN’daki örnek işbirliğini farklı projelerle de sürdürmek istediklerini söyledi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Bakan Arslan, İzmir Valisi Erol Ayyıldız ile milletvekilleri ve ilçe belediye başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette, “Burada güzel bir örnek olarak, merkezi idare ile yerel yönetimin güzel bir işbirliği ile İzmirlinin hizmetinde olan bir İZBAN`ımız var ki, onunla kalmasın istiyoruz. Daha da uzatalım. Başka projelerde de İzmirlinin hizmetinde olalım. Bu da beraber, güzel bir işbirliğinin tezahürü anlamında örnek bir uygulama. Amacımız hizmet etmek. Aldığımız sorumluluğun ve kültürümüzün gereği de o. İnşallah İzmir`e yine güzel hizmetler yaparız, işbirliğimizi daha da pekiştiririz” şeklinde konuştu.
Dışarıda yanlış algı var
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu`nun EBSO heyeti ile birlikte Polonya`ya giderek bu ülkede iş ve yatırım forumuna katılmasının memnuniyet verici olduğunu belirten Bakan Arslan, şöyle devam etti: “Siyasetçisiyle, yerel idarecisiyle, işadamıyla birlikte bir atak yaparsak, bu çok daha verimli sonuçlar doğuruyor. İçinden geçtiğimiz süreçte siyasi parti ayrımı gözetmeksizin milletimizin sergilediği dik duruş takdire şayan. Bunu gidip yurtdışında da anlatmak gerekiyor. Bu anlamda teşekkür ediyoruz. Dışarıda yanlış bir algı var. Siz bunu doğru anlatınca her şey değişiyor.” 
Normale dönmek için elimizden geleni yapıyoruz
Bakan Arslan’ın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sanayicilerle birlikte yaptığı Polonya seyahati kapsamındaki temaslarının detaylarını paylaştı. Yatırım yapmak, yatırımcı çekmek ve ticari ilişkileri geliştirmek istediklerini belirten Başkan Kocaoğlu şöyle devam etti:“Bu sene ülkece pek çok olumsuz olay yaşadık. Siyasetçisi, iş adamı, ekonomicisiyle, odalarımızla, sivil toplum örgütlerimizle birlikte normale dönüş için katkıda bulunmak istiyoruz ve bunu da elimizden geldiğince yapıyoruz. İzmir için yaptıklarınız, bugüne kadar bürokraside yaptıklarınız ve Bakan olarak da yapacaklarınız için sonsuz teşekkür ediyor ve yeni görevinizde başarılar diliyorum.”
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER