SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÇEVRE DEDEKTİFLERİ İŞ BAŞINDA

Hasbi Şengül İlkokulu, her gün her sınıftan bir öğrencinin yer alacağı "Çevre dedektifi” projesini başlattı.

18 Ekim 2019 11:26 gundem 1501
ÇEVRE DEDEKTİFLERİ İŞ BAŞINDA
Hasbi Şengül İlkokulu, çocuklarda çevre bilinci oluşturmak, çevreyi korumak, temiz tutmayı öğretmek ve çevreye zarar vereni uyarmak amacıyla her gün her sınıftan bir öğrencinin yer alacağı "Çevre dedektifi” projesini başlattı.
Projeye göre her gün, her sınıftan bir öğrenci öğretmeni tarafından çevre dedektifi olarak seçilecek. Seçilen öğrenciler gün boyu bahçeyi, koridoru kendi sınıfını ve çevresini temiz tutmak için çalışarak çevreyi kirleten arkadaşlarını nazikçe uyaracak. Gerekli durumlarda nöbetçi öğretmene ya da idareye bilgi verecek olan öğrenciler ayrıca bahçedeki çiçekleri ve çimleri de sulayarak bakımını yapacaklar.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER