CHP ALİAĞA ÜYE LİSTELERİNİ ASKIYA ÇIKARDI

Başkan Gülsen Cirit aday olmadığını açıkladı.

21 Ekim 2019 15:29 gundem 1493
CHP ALİAĞA ÜYE LİSTELERİNİ ASKIYA ÇIKARDI
Cumhuriyet Halk Partisi Aliağ İlçesi 2019 muhtarlık bölgesi delege seçimleri üye çizelgesi askıya çıktı. Bugün saat 10,00'da askıya çıkan üye listeleri 27 Ekim Pazar gününe kadar askıda kalacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit "kongre takvimimiz başladı. Bugün itibariyle üye listelerimizi askıya çıkardık. Resmi olarak 2956 kayıtlı üyemiz ve 75 adet de adresleri tespit edilemeyen üyemiz bulunmakta. Onlara da tek tek ulaşmaya çalışıyoruz. Bu 75 kişiden kayıtlarını belgeleyebilenleri de listemize ekleyeceğiz. Listeler Pazar günü saat 18,00'de askıdan inecek ve itirazları değerlendireceğiz. İtiraz süreci sonunda kesinleşen listelerimizi İl'e göndereceğiz. Bu şekilde kongre sürecimiz resmi olarak başlamış olacak. Önümüzdeki hafta yönetim kurulumuzu toplayarak seçim tarihlerini belirleyeceğiz. Normalde 8 Kasım'da başlayacak takvim ancak her halde 17'si gibi bir tarih belirleyeceğiz. Benim arzum yeni yıla yeni başkanla girmektir. Takvimi de buna göre düzenlemeye çalışacağız. Ben aday olmayacağımı en başından beri deklare etmiştim. Ben bir zorunluluk gereği bu görevi yüklenmiştim. Şimdi artık bu dönem bitiyor. Aliağa daha genç, daha dinamik, siyasette ileriyi düşünen insanlarla hep beraber barış içerisinde yürüsün diye temenni ediyorum. Benim yapmak istediğim tek şey, bu süreci Aliağa'nın kanaat önderlerini ve aday adaylarını katarak hiç üzerine leke bulaşmadan düzgün bir seçim yapabilmek gayreti içerisindeyim. İnşallah hepimiz için hayırlı uğurlu olur.” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER