SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Dikili Belediyesi'nden kış kurslarına davet

Dikili'de insana ve sosyal yaşama dair yaptığı yatırımlara kesintisiz olarak devam ediyor.

10 Ekim 2016 14:16 gundem 1172
Dikili Belediyesi'nden kış kurslarına davet
Dikili’de insana ve sosyal yaşama dair yaptığı yatırımlara kesintisiz olarak devam ediyor. "7’den 70’e tüm yüzler gülecek" sloganı ile hizmet seferberliği sürdüren Dikili Belediyesi, son iki yılda olduğu gibi bu yılda hemşirelerine kış dönemi kültür, sanat, spor etkinlikleri ile hobi ve meslek kursları imkanı sunuyor.  
Son Başvuru 14 Ekim 
Çocukların, gençlerin, yetişkinlerin, 7’den 70’e tüm Dikilililerin sporla, sanatla, kültürel etkinliklerle iç içe yaşaması ve yeteneklerini geliştirip yeni beceriler kazanabilmesine katkı sunmak için her yıl yaz ve kış dönemi olarak 2 ayrı grupta gerçekleştirdiği hobi ve meslek kurslarının kış dönemi kayıtları devam ediyor. Dikili ilçe sınırlarında insana ve sosyal yaşama dair gerçekleştirdiği örnek çalışmalarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyen Dikili Belediyesi, hemşerilerinin yeteneklerini geliştirip bir yandan da yeni beceriler kazanabilmesi amacıyla açtığı hobi ve meslek kurslarının bu yıl ki kış dönemi içeriği çok sayı da branşlarla dolu. Kayıt için başvuruların 14 Ekim’e kadar Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne şahsen yapılabileceği kurslar Ekim ayının son haftası başlayacak. Belediye yetkilileri kış dönemi kültür, sanat, spor etkinlikleri ile hobi ve meslek kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların, 0 (232) 671 40 20 nolu telefondan 142 veya 143’ü tuşlayarak bilgi alabileceğine dikkat çekti. 
Yaz Sezonuna Kadar Kesintisiz Sürecek 
Kentte yeni güzelliklerin, dayanışmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerinin hayat bulacağı kurslarda Bağlama, Halk Oyunları,  Çini İşlemeciliği, Tiyatro, Drama, Jimnastik, Müzik, Keman, Bale, Gitar, Pilates ve Resim branşlarında eğitim verilecek. Alanında uzman öğreticiler tarafından verilecek kurslar Dikili Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü himayesinde Dikili Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleştirilip yaz sezonuna kadar kesintisiz sürecek.  
“Kentimize ve Kentlimize Yatırımlar Devam Edecek” 
Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, “Dikili Belediyesi olarak kentimize ve kentlimize yatırım yapmaya tüm hızıyla devam ediyoruz. Ekim ayının son haftasında başlayacak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz öncülüğündeki kurslarımızla 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın spor yapabilmeleri, kültürel, sanatsal etkinliklerle, hobi ve meslek kurslarında beceri kazanabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Düzenlediğimiz bu kurslarla kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında hem çocuklara hem de yetişkinlere hizmet vereceğiz. Tüm hemşerilerimizi kış dönemi kurslarımızdan yararlanmaya davet ediyorum” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER