SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Dikili Çandarlıgücüspor'a bir destekte Karagöz Ticaret'ten

Dikili Çandarlıgücüspor'a bir destekte kerestecilik sektöründe Ege bölgesinin önemli firmalarından biri olan Karagöz Ticaret'ten geldi.

26 Eylül 2016 11:21 gundem 1209
Dikili Çandarlıgücüspor'a bir destekte Karagöz Ticaret'ten
Sezon öncesi oynadığı hazırlık maçlarında elde ettiği başarılı sonuçlarla İzmir'de spor camiasının dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran Dikili Çandarlıgücüspor'a bir destekte kerestecilik sektöründe Ege bölgesinin önemli firmalarından biri olan Karagöz Ticaret'ten geldi. Dikili Çandarlıgücüspor ile kerestecilik sektörünün öncü firmalarından Karagöz Ticaret arasındaki sponsorluk anlaşmasında imzalar atıldı. Bu ortaklık ile birlikte, Dikili Çandarlıgücüspor Kulübü daha da güçlenerek, 2016-2017 sezonunda mücadele edeceği İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluk hedefine kitlendi.  İmzalan sponsorluk anlaşmasında konuşan Karagöz Ticaret'in sahibi başarılı, genç iş adamı Burkay Karagöz, “Şampiyonluk yolunda desteğimiz her zaman sürecektir” dedi. Sezon Öncesi İlaç Gibi Destek Yeni sezona mücadele edeceği İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup'ta  şampiyonluk parolası ile Ekim ayının ilk haftasında merhaba diyecek olan Dikili Çandarlıgücüspor ikinci sponsorluk anlaşmasına kerestecilik sektörünün dev firması Karagöz Ticaret ile imzalayarak, derin bir nefes aldı. Karagöz Ticaret'in Dikili Sanayi Sitesi'nde bulunan ofisinde düzenlenen imza törenine kulüp başkanı Murat Durak, Karagöz Ticaret'in sahibi Burkay Karagöz ve kulüp yönetim kurulu üyeleri katıldı. ‘Dikilimize Şampiyonluk Yakışır' Tören de ilk olarak konuşan Dikili Çandarlıgücüspor Kulüp Başkanı Murat Durak, “Sezon başlamadan önce, ‘Dikilimize şampiyonluk yakışır' diyerek güçlü bir kadro oluşturduk. Bu kadroyu oluştururken manevi desteğin yanında maddi desteğe de ihtiyacımız olduğunu çok iyi biliyorduk. Sağ olsun Burkay Bey, desteğini bizlerden esirgemeyerek, takımımıza katkılarını sundu. İlçemizin sınırlarında faaliyet gösteren ve iş dünyasındaki başarılarıyla bizleri gururlandıran Karagöz Ticaret'in verdiği bu destekle şimdi daha güçlü hale geldik. Gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin sezon sonunda şampiyonluğa dönüşmesini temenni ediyor, Karagöz ailesine içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi. “Bizde Şampiyonluğa İnanıyoruz” Şampiyonluğa giden yolda Dikili Çandarlıgücüspor'a destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Karagöz Ticaret'in sahibi Burkay Karagöz, Dikili Çandarlıgücüspor'un sezon sonunda şampiyonluğa uzanacağına gönülden inandıklarını ifade etti. Karagöz açıklamasını şöyle sürdürdü: “Murat başkanımızın da dediği gibi bu kente şampiyonluk yakışır. Bizde bu amaca katkı sunmak, takımımızın şampiyonluk kazanması için sponsor olduk. Teknik ekibimizin de, futbolcu kardeşlerimizin de şampiyonluğa hazır olduklarına ve bunu başaracaklarına bende gönülden inanıyorum. Biz, Karagöz Ticaret olarak şampiyonluk yolunda elimizden gelen tüm desteği kendilerine vereceğiz” dedi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER