SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Dikili Yılbaşına Hazır

DENİZ VE MİDİLLİ ADASI MANZARALI MUHTEŞEM GALA

20 Aralık 2018 13:09 gundem 297
Dikili Yılbaşına Hazır
Her bütçeye uygun, kaliteli hizmet anlayışı ile Ege ve Akdeniz mutfağının nefis yemek menülerini Dikilililerle buluşturan Dikili Belediyesi Sosyal Tesisleri yılbaşı gecesini adeta şölene dönüştürecek. Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren lezzet tutkunlarının mabedi haline gelen tesislerde yılbaşına özel menülerle konuklara enfes tatlar sunulacak. Dikilili genç sanatçı Göksel Tanşu'nun canlı müzikleriyle de eğlence doruğa çıkacak.

Yeni Yıla Özel Program
Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun'un prestij projelerinden biri olarak 2015 yılının Eylül ayında hizmete açılan ve açıldığı günden bu yana ekonomik, kaliteli ve hiç değişmeyen muhteşem lezzet çizgisinden ödün vermeden hizmet sunan Dikili Belediyesi Sosyal Tesisleri Restoranı, 2019'a merhaba kutlaması ve yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamladı. Açıldığı ilk günden itibaren kar amacı gütmeden, ekonomik fiyatla seçkin lezzetleri konuklarına sunan tesislerde yılbaşına özel olarak gala yemeği menüsü oluşturuldu. Peynir ve ordövr tabaklarından ara sıcaklara, et, balık ve tavuk seçeneklerinin yer aldığı ana yemeklerden geceye özel çorbaya kadar Ege ve Akdeniz mutfağının doyumsuz lezzetlerini bir araya getiren menü, her bütçeye ve tarza hitap edecek şekilde hazırlandı.

Sınırlı Sayıda Kontenjan
Dikili Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde görev yapan yörenin usta şef aşçıları Abdullah Kurt ve Ercan Taban tarafından hazırlanacak muhteşem lezzetlerin sunulacağı programda, Dikilili genç sanatçı Göksel Tanşu da sunacağı canlı müzik performansıyla konuklara doyumsuz müziğin eşliğinde 2019 yılına neşeli ve huzurlu bir başlangıç yaptıracak. Sınırlı sayıda kontenjana sahip yılbaşı kutlama ve gala programına katılmak isteyen vatandaşlar Dikili Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü'nün (0232) 671 74 22 numaralı telefonunu arayarak rezervasyon yaptırılabilecek.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER