DİKİLİ'YE HAMZA DAĞ SÖZÜ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Dikili İlçe Teşkilatı yöneticileri, mahalle başkanları ve muhtarlarla Rakasta Otel'deki yemekli toplantıya katıldı.

18 Eylül 2019 17:05 gundem 2317
DİKİLİ'YE HAMZA DAĞ SÖZÜ
İlçe ziyaretleri kapsamında Dikili'yi ziyaret eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Hamza Dağ ilk önce Dikili İlçe Teşkilatı yöneticileri, mahalle başkanları ve muhtarlarla Rakasta Otel'deki yemekli toplantıya katıldı. Coşkulu bir katılım ile Hamza Dağ'ı bağrına basan ilçe teşkilatı ve muhtarlar burada Dikili ile ilgili sıkıntı, problem ve çözüm önerilerini sundular. 
Yemekte bir konuşma yapan Ak Parti Dikili İlçe Başkanı Tahsin Şekerci Ak Parti'nin kuruluşundan bu güne kadar geçen süreci özetledikten sonra, son zamanlarda Ak Parti'ye mal olmuş isimlerin yapmış olduğu hamlelere atıfta bulunarak "Yel kayadan ne götürür? Son zamanlardaki ayrılma ve yeni parti kurma çalışmaları Ak Parti'nin yüzde 53-54'lük oy oranından üç beş puan çalarak Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde yeniden seçilmesini engelleme çalışmalarıdır. Batının en batısından, İzmir'in kuzey ilçesi Dikili'den sesleniyorum. Hiçbir şekilde birliğimizi ve beraberliğimizi bozamazlar. Vatanımızı, milletimizi, memleketimizi, insanımızı kucakladık ve 2023 vizyonu için biz de Dikili'den çalışmaya başladık. Ne gerekiyorsa, sonuna kadar da bu çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
İlçe Başkanının ardından konuşmasına başlayan Ak parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Hamza Dağ "Aslında bir teşkilat ziyareti olarak ilçede bir kafede sadece teşkilat yöneticileriyle buluşacağımı düşünüyordum. Fakat bu coşkulu kalabalıktan dolayı ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” diyerek İzmir'e ve özellikle kuzey ilçelere yapılacak yatırımlardan söz etti. Ege Serbest Bölge, Dikili'de hayata geçirilecek olan OSB projesi, Bergama, Kınık, Dikili ve Aliağa ilçelerine yapılacak devlet yatırımları, otoyollar ve Dikili'ye yapılacak devlet hastanesi ile balıkçı barınağı hakkında önemli açıklamalarda bulunan Dağ, tasarruf tedbirlerinden dolayı bir süredir bekletilen bu yatırımların en kısa sürede faaliyete geçirileceği bilgisini verdi.
Yemekli toplantının ardından Dikili Kaymakamlığı'nda kurum amirleriyle de bir toplantı yapan Hamza Dağ burada Dikili'nin istek ve beklentileriyle sorunlarını görüşerek notlarını aldı. Daha sonra Dikili Park Kafe'de teşkilatla tekrar bir araya gelerek partililerin görüş ve önerilerini dinleyen Hamza Dağ daha sonra İlçe Başkanı Tahsin Şekerci ile birlikte balıkçı barınağındaki balıkçıları ziyaret ederek projenin en kısa sürede hayata geçirileceğinin sözünü verdi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER