SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DSP İZMİR, KAHVALTIDA BULUŞTU

DSP il ve ilçe yöneticileri, Buca İlçe Başkanı Hüseyin Dinçer'in düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.

06 Ekim 2018 14:30 gundem 759
DSP İZMİR, KAHVALTIDA BULUŞTU
DSP il ve ilçe yöneticileri, Buca İlçe Başkanı Hüseyin Dinçer'in düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.
2019 yerel seçimleriyle ilgili değerlendirmelerin yapıldığı kahvaltıya DSP Genel başkan yardımcısı Selcuk Karakülçe ve İzmir İl Başkanı Ramazan Solmaz'ın yanı sıra Aliağa, Bayraklı, Konak, Bornova, Urla, Buca, Kemalpaşa ilçe başkan ve yöneticileri katıldı.
Buca Çağanım Cafe'de bir araya gelen partililer, örgütlenmenin bulunmadığı ilçelerde yapılanma çalışmaları ve önümüzdeki yerel seçimlerde aday olacak isimler üzerinde değerlendirmelerde bulundu.
Yaklaşık iki saat süren kahvaltının ardından, 15 günde bir farklı ilçelerde toplanma kararı alan partililer, toplu fotoğraf çektirdiler.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER