SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DTO ALİAĞA ŞUBESİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi'nin aylık olağan meclis toplantısı yapıldı.

15 Nisan 2019 18:18 gundem 244
DTO ALİAĞA ŞUBESİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi'nin aylık olağan meclis toplantısı yapıldı. Aliağa Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen oturumda bir önceki ayın toplantı zabıtlarının oylanarak onaylanmasının ardından Ocak 2019 ayı mizanının hesapları İnceleme Komisyonu tarafından Meclis onayına sunuldu.
İMEAK Deniz Ticaret Odası Mart ayı faaliyetlerinin aktarılmasının ardından sektörel konuşmalarını yapmak üzere toplantıya katılan çeşitli kurum yetkilileri söz aldı.
İlk olarak Etki limanı Deniz İşleri Operasyon Müdürü Kaptan Ahmet İhsan Avcı söz alarak FSRU ve LNG sisteminin işleyişi hakkında bilgi verdi. Daha sonra kürsüye gelen İzmir Gemi Trafik Hizmetleri Merkezi Operasyon Amiri Kaptan Ulaş Emiroğlu, verdikleri hizmetleri ve yetki alanlarını anlattı. Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak ise Türkiye'de yelken sporunun durumu ve karşılaştığı zorlukları anlatarak bu konuda gerçekleştirilebilecek proje ve destek alternatiflerini dile getirdi. Akdurak, konuşmasının ardından Adem Şimşek'e bir yelkenli maketi hediye etti.
3E Akademi&Danışmanlık yetkilisi Cihan Yılmaz'ın bilgilendirmelerinin ardından Deniz Ticaret Odası Aliağa Şube Başkanı Adem Şimşek Mart ayı içerisindeki gelişmelerle ilgili paylaşımlarda bulundu. Şimşek özellikle yelken sporu ile ilgili oda nezdinde yaptıkları girişimleri ve Aliağa-Midilli arasında gerçekleşecek olan düzenli seferlerle ilgili katedilen aşamaları katılımcılarla paylaştı.
Toplantı, dilek ve temenniler bölümünün ardından sona erdi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER