SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DURMAZ'DAN VEDA MESAJI…

CHP'de belediye başkanı olmak isteyen il ve ilçe yöneticilerinin istifa etmeleri için belirlenen tarihin son gününde Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz istifasını

12 Ekim 2018 17:46 gundem 433
DURMAZ'DAN VEDA MESAJI…
CHP'de belediye başkanı olmak isteyen il ve ilçe yöneticilerinin istifa etmeleri için belirlenen tarihin son gününde Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz istifasını verdi.
Daha önce verdiği beyanatlarda resmi aday adaylığı açıklamasını 18 Ekim tarihinde yapacağını belirten Durmaz, istifasını sosyal medya üzerinden yayınladığı bir veda mesajı ile duyurdu.
Durmaz, mesajında şöyle dedi:
"Artık yeni bir yol yürüme zamanı...
Bugün İl başkanlığımıza, Aliağa ilçe başkanlığı görevimden istifa dilekçemi verdim.
İki yıl ilçe sekreteri, beş buçuk yıl ilçe başkanı olarak CHP Aliağa'da görev üstlenmenin onurunu yaşadım. Bana bu görevleri layık gören üyelerimize, delegelerimize, partililerimize ve yol arkadaşlarıma, minnettarım. Görevim süresince başarmanın sevincini yaşadığımız keyifli anlarımızda oldu, beklediğimizi bulamadığımız zor zamanlarımızda. 
Dört dönem boyunca birlikte görev üstlendiğimiz tüm yönetim kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kollarımızın tüm yönetim kurulu üyelerine, tüm üyelerimize ve partililerimize, yardım ve destek gördüğüm tüm arkadaşlarıma ve hemşerilerime en derin teşekkürlerimi sunar, istemeden kırdığım, üzdüğüm varsa özürlerimin kabulünü rica ederim.
2019 yerel seçimlerinde Aliağa belediye başkan adaylığı için 18 Ekim perşembe günü 18.30 da ilçe başkanlığımıza başvurumu ve açıklamamı yapacağım.
Şimdi yeni bir yol yürüme zamanı...”

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER