SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EBSOV'lu kadınlardan Başöğretmen Atatürk fotoğrafları sergisi

“Başöğretmen Atatürk” temasıyla 21 Kasım'dan itibaren Ege Bölgesi Sanayi Odası Sergi Salonu'nda İzmirlilere sunulacak.

18 Kasım 2016 09:52 gundem 1179
EBSOV'lu kadınlardan Başöğretmen Atatürk fotoğrafları sergisi
Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı Kadınlar Birliği, cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çok özel ve anlamlı bir sergiyle anıyor.

Hanri Benazus'un Türkiye'nin en büyük Atatürk fotoğrafları koleksiyonundan seçilen fotoğraflar, “Başöğretmen Atatürk” temasıyla 21 Kasım'dan itibaren Ege Bölgesi Sanayi Odası Sergi Salonu'nda İzmirlilere sunulacak.

İzmir protokolü ve sanayicilerin yanısıra, iş hayatına nokta koyduktan sonra yazar ve koleksiyoncu kimliğiyle öne çıkan Hanri Benazus'un da katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlik, Atatürk'ün güçlü çağdaşlık anlayışını, halka duyduğu inancı ve sevgiyi bir kez daha gözler önüne serecek. 

Kuruluşundan bu yana geçen 17 yıldır yaptığı kültürel ve sosyal organizasyonlarla EBSO Vakfı'nın burslarına destek sağlayan, öğrencilerle de aile sıcaklığını hissettiren EBSOV Kadınlar Birliği, bütün İzmirlileri de Pazartesi gününden itibaren bir hafta sürecek “Başöğretmen Atatürk” fotoğrafları sergisini görmeye davet etti.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER