EGE KARATE LİGİ' NDE FİNALE DOĞRU

Ege Karate ligi' nin İzmir Sensei Alev Oral Etabı 14-15 Eylül tarihlerinde Gaziemir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

12 Eylül 2019 12:16 gundem 2285
EGE KARATE LİGİ' NDE FİNALE DOĞRU
Türkiye Karate Federasyonu' nun faaliyet programında yer alan Ege Karate ligi' nin İzmir Sensei Alev Oral Etabı 14-15 Eylül tarihlerinde Gaziemir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek.
     Karate Federasyonu' nun destek verdiği bölgesel liglerden olan Ege Karate ligi 4 etaptan oluşmakta olup 4. etaba Türk Karatesinin duayen isimlerinden Merhum Dr. Alev Oral ismi verilerek İzmir Sensei Alev Oral Etabı olarak gerçekleştirilecek.
     Dört ayaklı turnuvada başarılı olan sporcuların İzmir' de final maçına çıkacağı, ilk 4' e kalanların İstanbul ve Trabzon liglerinin katıldığı Karate Biz' de mücadele edeceği turnuvada sona gelindi.
     İlçemizden 3 etapta puan toplayan T.Erol Fight Clup Aliağa sporcusu Kaan Yüksel son etapta puan almak için mücadele edecek.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER