SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EÜ Ziraat Fakültesi'nden Kurbanlık Satışı

Kurbanlık küçükbaş hayvan almak isteyenler Ziraat Fakültesi Döner sermaye İşletme Müdürlüğü ile iletişime geçmeleri gerekiyor.

14 Ağustos 2018 11:35 gundem 560
EÜ Ziraat Fakültesi'nden Kurbanlık Satışı
İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Menemen Araştırma Uygulama ve Üretim Çiftliği'nde kurbanlık satışları başladı. Kurban Bayramı 2018 yılında 21-22-23-24 Ağustos tarihlerine denk geliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayram yaklaşırken, kurban hareketliliği de başladı.

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından geliştirilen, et verimi yüksek Menemen ırkı erkek küçükbaş hayvan kurbanlık satışları EÜ Ziraat Fakültesi Menemen Araştırma Uygulama ve Üretim Çiftliği'nde yapılıyor.

Kurbanlık küçükbaş hayvan almak isteyenler Ziraat Fakültesi Döner sermaye İşletme Müdürlüğü ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Fatura karşılığı kulak numarası belirli olan kurbanlıklar, arife günü ve bayramın birinci günü Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Menemen Araştırma Uygulama ve Üretim Çiftliğimizden teslim edilecek. Gerekli bilgiye EÜ Ziraat Fakültesi Döner sermaye İşletme Müdürlüğü'nün 0 (232) 388 10 87 nolu telefonundan alınabiliyor.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER