SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

"FERHAT İLE ŞİRİN"

Oyunun sonunda Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, kısa bir süre oyuncularla sohbet ederek teşekkür etti.

18 Kasım 2016 15:06 gundem 1265
"FERHAT İLE ŞİRİN"
Gerçekleştirdiği tiyatro, söyleşi, konser ve etkinliklerle açıldığı günden bu yana Bergamalıların cazibe merkezi olan Bergama Kültür Merkezi'nde (BerKM) sahnelenen “Ferhat ile Şirin” adlı oyun izleyenleri büyüledi. 

Cağlar İşgören'in kurucusu olduğu Haldun Dormen'in süpervizörlüğünde çalışmalarını sürdüren Sahne Tozu Tiyatrosu bünyesinde bulunan Actor Club'un sahnelediği Nazım Hikmet'in “Ferhad ile Şirin” oyunu BerKM salonunu dolduran izleyiciden büyük alkış aldı. 

Oyunun sonunda izleyiciye teşekkür eden yönetmen Nazlı Kayı, “Bu Bergama'ya ilk gelişimiz değil. Daha öncede çok kez Asklepeion antik tiyatroda Bergama izleyicisiyle buluşmuştuk. Ve her defasında bize yansıyan izleyicinin müthiş enerjisini bu akşamda hissettik. Bu nedenle Bergama izleyicisi bizim için çok özel ve ayrı bir var. Bu akşam her açıdan muhteşem bir sahnede oyunumuzu sergiledik. Başta Belediye Başkanı Mehmet Gönenç olmak üzere BerKM'nin yapımında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 

Oyunun sonunda Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, kısa bir süre oyuncularla sohbet ederek teşekkür etti.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER