SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Foça Belediye spor masterler fırtınası devam ediyor.

Geçen yılı Ege şampiyonu ve Türkiye üçüncüsü olarak tamamlayan Foça temsilcisi bu hafta Didim masterleri farklı mağlup etti.

15 Kasım 2016 14:42 gundem 969
Foça Belediye spor masterler fırtınası devam ediyor.
Geçen yılı Ege şampiyonu ve Türkiye üçüncüsü  olarak tamamlayan Foça temsilcisi bu hafta Didim masterleri farklı mağlup etti. Her maçta arkalarına eş ve çocuklarının desteğiyle çıkan masterler ilk yarıyı Faruk'un iki golüyle 2-0 önde kapattılar.İkinci yarıya da müthiş giren Foça ekibi, kalesini bir İngiliz'in koruduğu Didim' e Faruk 2, Muharrem, Ahmet ve Sencan ile gol yağdırdılar. Tüm yedeklerini de oyuna alan Foçalılar maçı da 7-2 kazanarak iki maçta 6 puana ulaştı.İlk maçında Manisa masterleri 5-0 yenerek dönen ekip liderliğini sürdürdü.Foça Belediye spor masterleri bu hafta Bodrum deplasmanına çıkacak. Hedeflerinin Türkiye Şampiyonluğu olduğunu söyleyen usta ayaklar, giderek büyüyen taraftar kitlesini de arkasına alarak çıktıkları maçlarda herkesin beğenisini almayı sürdürüyorlar.Masterlerin kaptanı Necat Vural, Ege şampiyonluk ve Türkiye üçüncülük kupalarını Foça'ya getireceklerini ayrıca gol krallığı, en iyi kaleci ve iki ayrı özel ödül aldıklarını belirterek Foça'nın tanıtımına katkı yapmaktan gurur duyduklarını söyledi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER