SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA ‘'GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE EĞİTİM-ÖĞRETİM' ETKİNLİĞİ

Atatürkçü Düşünce Derneği Foça Şubesi ve Foça Belediyesi ile; ‘‘Köy Enstitülerimizi-Öğretmen Okullarımızı Arıyor, Anıyoruz'' isimli eğitim etkinliği düzenledi

26 Nisan 2019 18:38 gundem 351
FOÇA'DA ‘'GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE EĞİTİM-ÖĞRETİM' ETKİNLİĞİ
Atatürkçü Düşünce Derneği Foça Şubesi ve Foça Belediyesi işbirliği ile; ''Köy Enstitülerimizi-Öğretmen Okullarımızı Arıyor, Anıyoruz'' isimli eğitim etkinliği düzenlendi.

Yılmaz Mızrak tasarlayıp yönettiği etkinlikte; Huriye Saraç (Çifteler Köy Enstitülü Benisa Öğretmen), Ayla Aksoy, Deniz Aydın, Alptekin Aydın, Coşkun Dilme ve Yılmaz Mızrak açıklamalarda bulundu. Ünal Atalay, Levent Onan, Süel Öztürk, Oğuz Tatlıoğlu ve Mukaddes Yarba'nın a şiir yorumları, Sertaç Çekici'nin türküleri ve Sedat Öztürk'ün zeybek oyunu, eğitim etkinliğine değer kattı. Cem Eden, Bilgisayar, Görseller, Ses ve Işık Komuta Masasında görev yaptı.
Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, eğitim etkinliğinde emeği geçenlere teşekkür çiçeği sundu.
Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe; Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Foça Belediyesi Meclis Üyeleri, Atatürkçü Düşünce Derneği Foça Şubesi Başkanı Şeniz Ararat, CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER