FOÇA'NIN GURURU KAAN'DAN İLÇE MEM ZİYARETİ

Reha Necla Midilli Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Kaan Yüksel ve Karate antrenörü Kudret Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar' ı makamında ziyaret etti.

17 Eylül 2019 16:06 gundem 2199
FOÇA'NIN GURURU KAAN'DAN İLÇE MEM ZİYARETİ
Foça Reha Necla Midilli Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Kaan Yüksel (10) ve Karate antrenörü Kudret Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar' ı makamında ziyaret ettiler.
Antrenörü Kudret Yüksel' den 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında alınan başarılarla bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Akar bir süre misafirleri ile sohbet etti.
            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akar ; ''Bu başarılarınızın okulda derslerinize de yansıması bizleri daha çok sevindiriyor. Sporda aldığınız başarılar bizi memnun etti. Sizden sonraki küçük kardeşlerinize de güzel örnek oldunuz. Sizi kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. '' dedi.
            Minik karateci Kaan Yüksel' in babası ve antrenörü Kudret Yüksel, turnuvalar sürecinde manevi destek veren Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar ve personeline teşekkür etti

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER