SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Foça'ya Madalya Kazandırdı

2009 Doğumlu Minik Bay Kumite 30 Kg. da birinci olarak altın madalya aldı.

01 Eylül 2016 13:36 gundem 8934
Foça'ya Madalya Kazandırdı
Türkiye Karate Federasyonu Manisa İl Temsilciliği tarafından Salihli’de organize edilen turnuvaya 10 İlden yaklaşık 700 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. İllerarası 30 Ağustos Zafer Kupası Karate Turnuvası yoğun ilgi gördü. Uluslararası, Milli, Bölge ve Aday olmak üzere 25 hakemin görev aldığı turnuvada Kaan’ın babası ve aynı zamanda Antrenörü olan Kudret Yüksel, Bölge hakemi olarak görev yaptı.


Türkiye Karate Federasyonu Manisa İl Temsilcisi Bilal Gültekin konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Salihli’ de yapılan  İller arası 30 Ağustos Zafer Kupası Karate Turnuvasına  Antalya, Aydın, Burdur, Bursa, Denizli, İzmir, Muğla, Sakarya, Uşak , Bursa  ve Manisa’ dan yaklaşık 700 sporcu, İdareci , Antrenörleri ve aileleri ile birlikte katıldılar.


Foça Reha Midilli İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Kaan Yüksel (7) T. Erol Fight Club Aliağa sporcusu turnuvada 2009 Doğumlu Minik Bay Kumite 30 Kg. da birinci olarak altın madalya aldı. Müsabakalara Antrenörleri Taner Erol ve Kudret Yüksel’ in desteğiyle hazırlanan Kaan Yüksel’in başarısı arkadaşlarını sevince boğdu. Kaan’ın babası ve aynı zamanda Antrenörü olan Kudret Yüksel, oğluyla gurur duyduğunu belirtti. Yüksel, “Katıldığımız turnuvalardan derece ile dönen Kaan’ı daha büyük başarılar için hazırlıyoruz. Bu süreçte bize her daim destek olan T. Erol Fıght Club Aliağa ve Antrenörü Taner Erol’a teşekkür ediyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER