SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GAZİLER UNUTULMADI

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e, 19 Eylül 1921de 'Mareşal' rütbesi ile 'Gazi' ünvanı verilişinin 97. Yıl dönümü Aliağa'da düzenlenen tören ile kutlandı.

19 Eylül 2018 11:52 gundem 357
GAZİLER UNUTULMADI

Mustafa Kemal Atatürk'e Mareşal rütbesi ve Gazilik ünvanı verilişinin 97. Yılı Aliağa Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen tören ile kutlandı.  Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başlayan törene Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Belediye Başkanvekili Vekili Murat Kuzumoğlu, Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu, Kore ve Kıbrıs Gazileri, siyasi parti ve STK temsilcileri  katıldı. 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Cumhuriyet Meydanı'nda sona eren kutlamalara HABAŞ Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen program ile devam edildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER