SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GEMİSANDER SEÇİME GİDİYOR

Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği, 19 Kasım Pazartesi günü seçimli kongreye gidiyor.

17 Kasım 2018 18:00 gundem 714
GEMİSANDER SEÇİME GİDİYOR
Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği, 19 Kasım Pazartesi günü seçimli kongreye gidiyor. 
Türkiye'nin tek gemi söküm bölgesi olarak 22 üyesiyle faaliyet gösteren GEMİSANDER'de, üyeler seçimli kongre kararı aldı. Kongre, önümüzdeki Pazartesi günü saat 14,30'da Aliağa Gemi Söküm Bölgesi'nde yer alan dernek binasındaki toplantı salonunda gerçekleştirilecek.
Ekonomiye etkisi ile ülkemizde üst sıralarda yer alan gemi söküm üyelerinin kongre sonucu Aliağa ve Türkiye genelinde merak ile takip edilecek. Sonuçları en hızlı bir şekilde kamuoyuna duyurabilmek adına kongreyi canlı yayın ve son dakika haberleri ile siz okurlarımıza duyuracağız. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER