SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Genç MÜSİAD'dan 3T Programı “Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap”

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Gençlik Kurulu tarafından düzenlenen 1. Bölgesel Ticaret Toplantısı.

17 Şubat 2017 16:47 gundem 2569
Genç MÜSİAD'dan 3T Programı  “Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap”
Ülkü Park Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya MÜSİAD Gençlik Kurulu İzmir Şube Başkanı Mustafa Temel ile Denizli ve Manisa'dan gelen çok sayıda Gençlik Kurulu üyesi katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD İzmir Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Mustafa Temel, bölgesel ticaretin gelişmesi adına oluşturdukları organizasyonun ilkini İzmir'de gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bu toplantıyla bölgesel ticaretin gelişmesi adına neler yapabileceğimizi konuşmak ve ticari işbirlikleri ve ortaklıklar için adımlar atmak istiyoruz. Ayrıca burada yapacağımız iş geliştirme toplantısı ile genç girişimciler kendilerini tanıtma ve yeni ortaklıklar kurma fırsatı bulabilecekler. İstanbul'un alternatifi Anadolu'dur ve Anadolu'da ciddi markalar var. Anadolu'yu harekete geçirmek için bu tür organizasyonlara ihtiyacımız var" dedi. Toplantı daha sonra her sektör kendi alanlarına guruplara ayrılarak B2B görüşmeleri gerçekleştirerek devam etti. Toplantının devamını ise Denizli ve Manisa'da yapılacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER