SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GENÇLİK TURNUVASI DEVAM EDİYOR

Yeniçeriler Taraftar Derneği tarafından düzenlenen "4. Geleneksel Gençlik Turnuvası” tüm hızıyla devam ediyor.

24 Temmuz 2019 12:53 gundem 1131
GENÇLİK TURNUVASI DEVAM EDİYOR
Yeniçeriler Taraftar Derneği tarafından düzenlenen "4. Geleneksel Gençlik Turnuvası” tüm hızıyla devam ediyor.  1. Haftası geride kalan kupaya İzmir'in düşman işgalinden kurtuluş günü olan "9 Eylül” adı verildi.

Kent sakinlerini spora teşvik etmek, mahalleler arasında sosyalleşme ve dayanışma ruhunu arttırmak amacı ile organize edilen "4. Geleneksel Gençlik Turnuvası 9 Eylül Kupası”nda 21 takımda 210 sporcu şampiyon olabilmek için kıyasıya mücadele veriyor.

Dört grubun yer aldığı turnuvada gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar eleme sistemine geçilecek finallerde mücadele edecek. Karşılaşmalar dernek tesisleri içerisinde bulunan merkez halı sahada Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri oynanıyor.


İLK HAFTA MAÇLARI TAMAMLANDI
Turnuvanın 1. haftası bol gollü mücadelelere sahne oldu. B grubunda 2 maçta tam 30 gol atıldı. Turnuvanın en gollü galibiyetini Aliağa Genç Fenerbahçeliler, Tutku İç Giyim karşısında aldı. (10-5) Turnuvanın ilk haftasında sadece Ege Hakan Plastik - Sivasspor karşılaşmasında kazanan taraf çıkmadı. (4-4)

4. Geleneksel Gençlik Turnuvası 9 Eylül Kupası ilk hafta sonuçları şöyle:


A Grubu:
Ege Hakan Plastik 4-4 Sivasspor
Taşçı Grup A.Ş 8-3 Uzunhasanlar
Karakuzu 4-2 Agalar
 

B Grubu:
M.K.E 9-6 Oduncular
Aliağa Genç Fenerbahçeliler 10-5 Tutku İç Giyim


C Grubu:
Kent Konseyi 1-4 Göztepe F.O
Cihat Saka Spor Tesisi 8-4 La Galakticos
 

D Grubu:
Koçak İnş.&Ramsa Garden 7-5 Ottoman
Grande 5-7 Karaköy
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER