SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Gestaş personeline virüs eğitimi

Enfeksiyon hastalıkları uzmanı doktor tarafından Gestaş personeline koronavirüs eğitimi verildi.

21 Mart 2020 14:29 gundem 599
Gestaş personeline virüs eğitimi
Koronavirüs salgınının ülkemizde görülmesiyle birlikte artırılan önlemler doğrultusunda; gemi ve iskelelerimizde gerçekleştirdiğimiz dezenfekte çalışmalarının ardından uzman bir doktor tarafından aldığımız yardımla personellerimize koronavirüs salgını hakkında eğitim programı düzenlendi.

 

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'nda görev yapan Doç. Dr. Alper Şener, şirketimiz saha, gemi ve büro personellerine koronavirüs nedir, nasıl bulaşır, korunmak için neler yapılmalıdır gibi konular hakkında bilgilendirme yaptı. Tek tek tüm iskeleleri ve gemileri gezerek, salgın riski de göz önünde bulundurularak mümkün olduğunca küçük gruplar halinde toplanan personellerimize eğitim veren Doç. Dr. Şener, özellikle bu tarz bir vakayla karşılaşıldığında neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirmede bulundu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER