SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HAKAN KOŞTU YÖNETİM KURULUNA ONAY ALDI

Bergama Ak Parti İlçe Başkanlığına atanan Hakan Koştu yeni Yönetim kurulunu oluşturdu ve Ak Parti Genel Merkezinden bu isimler üzerine olur aldı.

10 Kasım 2016 10:37 gundem 1320
HAKAN KOŞTU YÖNETİM KURULUNA ONAY ALDI
Bergama Ak Parti İlçe Başkanlığına atanan Hakan Koştu yeni Yönetim kurulunu oluşturdu ve Ak Parti Genel Merkezinden bu isimler üzerine olur aldı. İlçe Başkanı Hakan Koştu yeni Yönetim Kurulunu oluşturan isimleri açıklayarak partililerin bilğisine sundu. Yönetim Kurulu üyeleri arasında henüz görevlendirmeler yapılmadı. Hakan Koştu'nun açıkladığı listedeki isimler şunlar oldu: Adnan Göksun, Ahmet Ersin, Aşkın Uyar, Berna Uğurluer , Bilir Altay, Fatma Erçoban, Güven Yakar, Halit Köken, Hayrettin Malgaz, İlhan Çakır, İsmail Akdağ, İsmail Gezer, Kadir Şahan, Kerem Kaçmaz, Mehmet Halit Ersezgin, Mehmet Sarıkaya, Mehmet Tozaklı, Mustafa Duman, Mustafa Kılıç, Mustafa Ümit Postacı, Nalan Demirbilek, Onur Karasu, Özcan Akgül, Rafet Uslu,Sebahattin Güzel, Şengül Ataş, Üsame Gözkaya, Yusuf Toz, Zafure Özdemir. Hakan Koştu Yönetim Kurulu listesini açıklarken şunları söyledi; “Ak parti Bergama ilçe yönetimi Yapılan çalışmalar sonucunda bugün Genel Merkezimiz tarafından son şekliyle onaylanıp görevine başlamıştır. Memleketimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER