SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Bergama Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeline “İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimi verildi.

15 Kasım 2016 14:30 gundem 1109
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
Bergama Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeline “İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimi verildi.

Bergama Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, temizlik işlerinde daha kaliteli ve iyi hizmet vermek amacıyla personeline “İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimi verdi.

Bergama Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen eğitim toplantısında çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, çalışanların hak ve sorumlulukları, iş kazalarını önlemek, iş ekiplerinin güvenli kullanımı ve iş yerlerindeki tehlikelerden korunma konuları işlendi.

Yapılan eğitim çalışması ile ilgili bilgi veren Bergama Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Muhammed Ashour; “Bergama Belediyesi olarak bu tür eğitimlere önem veriyoruz. Personelimizin görevdeyken iş sağlığı bizim için çok önemli” dedi.

Bu tür eğitim çalışmalarının öncelikli olarak çalışanları korumayı amaçladığını belirten Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise, bu sayede olası kazalarında önüne geçilebileceğini ifade etti. Başkan Gönenç; “Eğitim çalışmasında, çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, çalışanların hak ve sorumluluklarının yanı sıra iş kazalarını önlemek ve iş yerlerindeki tehlikelerden korunma konuları işlendi. Çalışanlarımızın güvenilir ortamda daha verimli çalışabilmesi ve sağlık koşulları bizim için çok değerli” dedi

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER