SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ Parti Aliağa İlçe Teşkilatı olağanüstü kongreye hazırlanıyor

Ankara Spor Salonunda 1 Nisan Pazar günü yapılacak olan 1. Olağanüstü Kurultaya bütün Aliağa halkını davet etti.

30 Mart 2018 19:48 gundem 940
İYİ Parti Aliağa İlçe Teşkilatı olağanüstü kongreye hazırlanıyor
İyi Parti İlçe Başkanı Yücel KARAŞAN yazılı basın açıklaması ile, Ankara Spor Salonunda 1 Nisan Pazar günü yapılacak olan 1. Olağanüstü Kurultaya bütün Aliağa halkını davet etti.

25 Ekim'de kuruluşunu gerçekleştiren Meral Akşener liderliğindeki İYİ Parti 1 Nisan'da yapacağı olağanüstü kongre için hazırlıklarını sürdürdüğünü.
İYİ Parti'nin 79 ilde teşkilatlanmasını tamamladığını ve Kongreye il kongrelerini yapmış 66 ilden bin 112 delegenin katılacağını açıkladı.

Partinin kurucu genel başkanı Meral Akşener'in tek aday olarak katılacağı kongrede Genel İdare Kurulu'nda bu süreçte partiye katılan yeni isimlere de yer verileceğini açıkladı.

Aliağa'da olağan üstü kurul ile ilgili tüm çalışmalarını tamamlayan iyi parti Aliağa ilçe teşkilatı, genel kurula katılmak için parti teşkilatı önünden 2 otobüs ve birçok özel araç eşliğinde, İzmir genelinde ise toplamda 104 otobüslük konvoy ile ankaraye gideceklerini bildirdi. 

İyi Parti İlçe Başkanı Yücel KARAŞAN bütün Aliağa halkını İYİ lerin kucaklaşacağı kongreye katılmayı davet etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER