SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Kamyon Viyadüğe çarptı.

Aliağa Organize Sanayi yolu Kunduz çayı Mevkiinde damperi açık kamyon, yapımı süren İzmir Çandarlı Otoyolu viyadüğüne çarptı.

19 Temmuz 2019 11:43 gundem 658
Kamyon Viyadüğe çarptı.
Aliağa Organize  Sanayi yolu  Kunduz çayı  Mevkiinde damperi açık kamyon, yapımı süren İzmir Çandarlı Otoyolu viyadüğüne çarptı.
Edinilen bilgiye göre dün akşam saat 17,00 sularında Aliağa Organize  Sanayi  istikametinden gelmekte olan ve damperi açık unutulduğu iddia edilen N.E.'nin (64 ) kullandığı 07 GPM 62  plakalı hafriyat kamyonu, yapım aşamasında  olan İzmir -Çandarılı  otoban yolunda bulunan viyadük 5 nolu  köprüye çarptı. Kazanın şiddeti ile  köprünün  tek kirişi kılırken, sürücü N.E  yaralandı. Yaralı sürücü Aliağa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaza nedeniyle yol 2 saat kapalı  kalırken,  organize sanayide çalışan işçiler çıkış saati sebebiyle belli bir mesafe yürüdükten sonra servis araçlarına binebildiler. 
Olay yerine 1 kepçe ve 1 kurtarıcı vinç gönderildi. Köprüye çarptıktan sonra takılı kalan kamyonun damperi indirilerek yol trafiğe açıldı. Kaza sonrası köprüde ufak çapta hasar meydana geldi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER