SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KARATAŞ MHP İL BAŞKANLIĞINDAN AYRILDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

17 Eylül 2018 12:52 gundem 3223
KARATAŞ MHP İL BAŞKANLIĞINDAN AYRILDI
MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, sosyal medya üzerinden yayınladığı bir mesajla görevinden ayrıldığını duyurdu. "Bir başka görevde buluşmak" dileğiyle biten açıklamasında Karataş şöyle dedi:
"21 Ekim 2011 Tarihinde Hareketin Lideri, Muhterem Genel Başkanım Devlet BAHÇELİ Bey tarafından atandığım MHP İzmir İl Başkanlığı görevimi bir başka Dava arkadaşıma devrediyorum. 
Bu güne kadar ifa ettiğim bu kutlu görevle beni onurlandıran 
LİDERİM Devlet BAHÇELİ beye Şükran'larımı arzediyor ellerinden öpüyorum. 
ALLAH Başımızdan eksik etmesin.
Görev sürem boyunca bizden desteğini esirgemeyen, Partimizin her kademesinde görev yapan başta Genel Merkez yöneticileri ve görevlileri olmak üzere, İzmir'de birlikte görev yaptığım İl Yöneticisi İlçe Başkanı ve yöneticilerine, Ülkü Ocakları Başkanları ve yöneticilerine Vakıf, Sendika Başkanı ve yönecilerine ve Hareketin Mensubu vefakar cefakar yiğit Dava arkadaşlarıma Ülküdaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. 
ALLAH hepinizden razı olsun.
Hareketin bir evladı olarak; Bundan böyle LİDERİMİZ Devlet BAHÇELİ Beyin emrinde teşkilatımızın yanında bir nefer olarak mücadele edeceğimi, elimden gelen bütün gayreti ortaya koyacağımın bilinmesini isterim.Bir Başka Görevde Buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Muhterem LİDERİM
Sözün Sözümüz
Yolun Yolumuzdur"
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER