SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK BELEDİYE BAŞKANI ORGANLARINI BAĞIŞLADI

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Kınık Belediye hizmet binasında stant açan Kınık Toplum Sağlığı Merkezi Standını ziyaret ederek organlarını bağışladı.

10 Kasım 2016 10:17 gundem 1033
KINIK BELEDİYE BAŞKANI ORGANLARINI BAĞIŞLADI
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Kınık Belediye hizmet binasında stant açan Kınık Toplum Sağlığı Merkezi Standını ziyaret ederek organlarını bağışladı.Kınık Belediye Başkanı Dr Sadık Doğruer yaptığı konuşmada 'Bağışlanan organ filizlenen bir candır bence herkes organlarını bağışlamalı ve ülkemizde organ bekleyen binlerce insanın sağlığına kavuşmasına vesile olmalıdır Organ bağışı candan cana en büyük sadakadır bugün de burada Belediyemiz çalışanları ve Muhtarlarımız ile organ bağışı yapıyoruz' dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER