SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KINIK BELEDİYESPORDA SÜPER AMATÖR SEVİNCİ

İzmir 1. Amatör liginde şampiyon olup Play Off maçlarına katılmaya hak kazanan Kınık Belediyespor takımı play off ilk maçında rakibi Kemalpaşa Örengücü Spor' 1

16 Şubat 2016 22:32 gundem 1226
KINIK BELEDİYESPORDA SÜPER AMATÖR SEVİNCİ
İzmir 1. Amatör liginde şampiyon olup Play Off maçlarına katılmaya hak kazanan Kınık Belediyespor takımı play off ilk maçında rakibi  Kemalpaşa Örengücü Spor' 10- 0 yenerek finale kaldı.  Finalde Karabağlar Hires Spor ile 10.02.2015 Çarşamba günü İzmir Atatürk Stadı 2 nolu yan sahada karşılaştı Final Maçında Kalede İdris savunma dörtlüsü İBahim, Alper, Berkay, Eser, orta sahada Erdem Harun Felek Ahmet ileride Şamil ve Mehmet 11 ile başladı iki takımda maça kontrollu başladı.ilk yarıda tamamen Orta saha mücadelesi yaşandı ve gol sesi çıkmadı.ikinci yarıya hızlı başlayan kınık belediyespor oldu.48 dk orta sahada topla buluşan Şamil topu iyi taşıdı ve skoru 1-0 yaptı.kontrollu oyununu devam ettiren takımımız rakibe pozisyon şansı vermedi.70.dakika da Eserin kullandığı serbest vuruş üst direkten döndü. Maçtan sonra Kınık Belediyespor taraftarı futbolculara büyük sevgi gösterirken soyunma odasına giren Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer galibiyet primini 2 katına çıkardığını ilan etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER