SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Kırkpınar'dan Ankara mesaisi

İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Perşembe akşamı Ankara'ya giderek ilçelerde ittifak ile ilgili raporu Genel Merkez'e sunacak.

25 Aralık 2018 20:35 gundem 513
Kırkpınar'dan Ankara mesaisi
İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Perşembe akşamı Ankara'ya giderek ilçelerde ittifak ile ilgili raporu Genel Merkez'e sunacak.
31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için İyi Parti ve CHP arasında alınan ittifak kararından sonra hareketlenen süreçte, birlikte hareket etmek üzere görüş birliğine varılan 21 ilin ilçelerinde ittifakın ne şekilde yürütüleceğine dair belirsizlik sürüyor.
Mutabakata varılan iller arasında yer alan İzmir'de, CHP ve İyi Parti İl Başkanları geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek ilçelerin durumunu müzakere etmişti. Bunun yanı sıra, İyi Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, başkanlıklarının bulunduğu ilçelerde İyi Parti'nin aday çıkarıp çıkarmaması gerektiği, CHP adayı desteklenecekse başkan yardımcılıkları ve meclis üyeliklerinin belirlenmesi için izlenecek yol konusunda ilçe teşkilatlarından rapor istemişti.
Edinilen bilgilere göre; Hüsmen Kırkpınar, Perşembe akşamı Ankara'ya giderek raporlaştırdığı bu bilgileri Genel Merkez'e sunacak. 3 gün Ankara'da mesai yapacağı öğrenilen Kırkpınar'ın Genel Başkan Meral Akşener ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu ile de görüşerek rapor hakkında detaylı bilgilendirme yapacağı öğrenildi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER