SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Kocaoğlu'ndan BOSBİ'ye Ziyaret

Kocaoğlu, Organize Sanayi Bölgesinde böyle büyük bir firmanın kurulmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

22 Kasım 2016 09:16 gundem 1030
Kocaoğlu'ndan BOSBİ'ye Ziyaret
Bergama Organize Sanayi Bölgesi'nde inşaatı devam eden LM Wind Power Rüzgar Tirbünü fabrikasını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Bergama Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hüseyin Vatansever, Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, BOSBİ Müdürü Burak Akgün ziyaret etti.
Firma ve inşaatı devam eden fabrika hakkında bilgi alan Kocaoğlu, Organize Sanayi Bölgesinde böyle büyük bir firmanın kurulmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER