SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KOÇOĞLU 'BİZ ŞAHSİ ARZULARIMIZI ÇOKTAN TÖRPÜLEDİK'

Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Zülküf Koçoğlu kendisi hakkında çıkan İttifak karşıtlarını bir araya getirdiği yönündeki iddialara yanıt verdi

21 Aralık 2018 17:47 gundem 1028
KOÇOĞLU 'BİZ ŞAHSİ ARZULARIMIZI ÇOKTAN TÖRPÜLEDİK'

Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Zülküf Koçoğlu kendisi hakkında çıkan İttifak karşıtlarını bir araya getirdiği yönündeki iddialara yanıt verdi. 

 AK Parti ve MHP arasında yerel seçimlerde yapılması beklenen ittifakta MHP adayının gösterilmesinin Ak Partililer arasında fikir ayrılıklarına neden olduğu yönünde ve kendisinin bu ayrılıklar noktasında başı çektiği şeklinde basında çıkan haberlere dair açıklamalarda bulunan Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Zülküf Koçoğlu "Ben ve dava arkadaşlarım genel merkezimizin ve liderimizin aldığı kararları tartışmayız ve gözümüz kapalı alınan kararlar doğrultusunda ilerleriz. Mesele memleket meselesi olunca bizim için şahsi istek veya beklentiler arka sıralara geçer. İttifakın ruhuna uygun herkesle de çalışmaya hazırız. Beraber mücadele ettiğim her arkadaşım da benimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşmaktadır. Bunun aksini düşünmek veya ileri sürmek gerek siyaseten gerekse ahlaken doğru değildir.” dedi. 
Hakkında çıkan olumsuz haberleri "Dedikodudan ileri gitmeyen ve toplumda karşılık bulmayan beyanatlar” olarak nitelendiren Koçoğlu "İlçemizde yayın yapan bir gazetenin, beni ve arkadaşlarımı ittifak karşıtı olarak gösterme çabası manidar olup altında başka amaçlar olduğu tartışmasızdır. Partimizin adayı veya ittifak adayı her kim olursa olsun Av. Zülküf Koçoğlu, ekibim ve çalışma arkadaşlarım bu dava uğruna elimizden geleni fazlasıyla yapacağız. Şahsi arzularımız törpülenmiştir. Mühim olan Aliağamızın menfaatleri, arzuları ve geleceğidir. Ekibim ve çalışma arkadaşlarım da şahsımdan farklı düşünmeyen ilçemizin kıymetli ve yürekli insanlarıdır. Ben kendilerine sonsuz kez şükranlarımı sunuyorum.  Kazananın Aliağa olacağını ümit ediyorum” şeklinde konuştu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER