SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Korunma Teknolojileri tırı Aliağa'ya geliyor

İSGARD ile Drager Safety Korunma Teknolojileri'nin birlikte organize ettiği gezici sergi salonu Aliağa'ya gelecek.

19 Nisan 2019 12:54 gundem 1719
Korunma Teknolojileri tırı Aliağa'ya geliyor
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Araştırma Derneği (İSGARD) ile Drager Safety Korunma Teknolojileri'nin birlikte organize ettiği gezici sergi salonu Aliağa'ya gelecek. 
İş sağlığı ve güvenliği çözümlerine katkı sunmak için; 2019 Avrupa turu kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği çözümleri ile donatılmış gezici sergi salonu, yenilikçi iş güvenliği çözümleri ile Aliağa' da olacak. İSGARD organizasyonu ile Drager Safety Korunma Teknolojileri bu etkinlik kapsamında 20 Nisan tarihinde Aliağa Demokrasi Meydanı'nda 10:00/15:00 saatleri arasında tırını park etmiş olacak. Etkinlik alanına ulaşan talepler doğrultusunda tır üzerinde seminerler de düzenlenecek. ISGARD Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Baykal Aliağalıları etkinliğe davet ederek, "Gezici sergi salonunu ziyaretiniz ve sunumları izlemek üzere katılımınız bizleri onurlandıracaktır.” İfadelerini kullandı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER