SİTE SAĞ REKLAM ALANI

LEZZETSEVERLERİN YENİ BULUŞMA NOKTASI BALIKHANE

Fevzi Paşa Caddesi üzerinde hizmete giren Balıkhane'nin açılışına katılım yoğundu.

05 Şubat 2019 15:19 gundem 586
LEZZETSEVERLERİN YENİ BULUŞMA NOKTASI BALIKHANE
Orhan Şimşek ve İbrahim Altun'a ait "Balıkhane” açılışında katılım yoğundu. Fevzi Paşa Caddesi üzerinde hizmete giren taze balık ve deniz ürünlerinin pişirildiği restorant lezzetseverlerin buluşma noktası oldu. Açılış törenine Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Saka, Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, siyasi parti ilçe yönetimleri ve çok sayıda konuk yer aldı. 
Balıkhane'nin açılış kurdelesini Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın ve Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Saka birlikte kesti. Hayırlı olsun dilekleriyle açılışı gerçekleştirilen Balıkhane adlı restorantta konuklar taze balık yemeklerin tadına baktı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER