SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MENEMEN BELEDİYESPOR'A BAŞKAN AKSOY DOPİNGİ

Son 3 haftada 1 galibiyet alabilen Menemen Belediyespor Serdar Aksoy'un prim dopingi ile deplasmanda Bandırma Spor'a gol oldu yağdı ;

22 Nisan 2019 10:58 gundem 422
MENEMEN BELEDİYESPOR'A BAŞKAN AKSOY DOPİNGİ
Son 3 haftada 1 galibiyet alabilen Menemen Belediyespor Serdar Aksoy'un prim dopingi ile deplasmanda Bandırma Spor'a gol oldu yağdı ;
SKOR : 4-1.

Menemen Belediyespor ve Bandırma Spor arasında gerçekleşen maçta Menemen Belediyespor'un galip gelmesi durumunda Belediye Başkanı Serdar Aksoy futbolcu başına kendi cebinden 5 Bin TL ödeyeceğini açıklamıştı. Başkan Aksoy sözünü tuttu Menemen Belediyesporun galibiyetinin ardından ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı.

Serdar Aksoy geçtiğimiz Cuma günü bir basın toplantısı düzenleyerek Menemen Belediye Spor hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Menemen Belediyesine dair 2017 sayıştay raporlarının incelenmesinin ardından eski Belediye başkanı Tahir Şahin'in halka ait olan 176 gayrimenkulü Menemen Belediye Spor'a verdiğini söyleyen Aksoy bilirkişi raporlarıyla bunu kamuoyuna sundu.

Menemen halkına ait olması gereken gayrimenkullerin hukuka aykırı tutumlar ile satılması ve devredilmesine sert çıkan Aksoy, Menemen Belediyespor'un bir şirkete devredilmesine ve aile takımı olmasına asla müsaade etmeyeceğinin ve takımın halkın takımı olarak kalacağını açıklamış bu konuyla ilgili hukuki sürecin devam ettiğini ve takımın şahıs şirketine devri sürecinde mahkemece yürütmeyi durdurma kararı alındığının altını çizmişti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER