SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MESLEK FABRİKASI'NIN MEZUNLARI SERTİFİKA ALDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

17 Mayıs 2019 19:27 gundem 869
MESLEK FABRİKASI'NIN MEZUNLARI SERTİFİKA ALDI
İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası'nın Aliağa da düzenlediği Pastacılık, Dijital Pazarlama kurslarının sertifika töreni İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Kültür Merkezi'nde yapıldı. Kurslarda öğrenim gören kursiyerlerin sertifikalarını aldığı törene İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Başkanı Aytuğ Balcıoğlu, Destek Hizmetler Daire Başkanı Hakan Öztürk, Meslek  Fabrikası Müdürü Gökçe Başkaya, Kültür ve Sanat  Şube Müdürü Serap Gül, Meslek Edindirme Koordinatörü Ebru İnci, İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Yerel Hizmetler Müdürü Günal Biçer, CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit , Aliağa Belediyesi CHP Meclis Üyelerinden Orhan Ulaşzade, Sami Toydemir,  Seçil Adalet Işık, Berkay Aktaş, HDP Aliağa İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 31 Mart 2019'da Aliağa'daki belediye başkan adayı Özcan Durmaz ve vatandaşlar katıldı.
Balcıoğlu sertifika töreninde yaptığı konuşmada "Aliağa'da daha önce gerçekleştirdiğimiz Balık Ağı Örme, Pastacılık, Topraksız Tarım gibi kurslarımızın ardından şimdi de Pastacılık ve Dijital Pazarlama kurslarımız tamamlamış bulunuyoruz. Hem kadınların hem de erkeklerin meslek edinmelerini kolaylaştırmak için tüm resmi ve meslek kuruluşlar ile koordineli çalışmaya devam edeceğiz. Şu anda 75 meslek alanında verdiğimiz kursların sayısı artarak devam edecek.”dedi.
Kursları başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları verildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER